Dystrybutor kosmetykow - Dubaj

Portfolio: Polskie kosmetyki w Dubaju

Polskie kosmetyki w Dubaju

W kwietniu zakończyliśmy rozmowy z lokalnym dystrybutorem, dzięki któremu polskie kosmetyki pojawią się w Dubaju.

Firma partnera ma swoje salony w Dubaju, Abu Dhabi i innych miejscach w krajach Zatoki Arabskiej. Ma także salony w Azji – Chiny i Hong Kong.

Liczymy, że współpraca będzie zadowalająca dla obu stron.

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem dystrybutorów dla twoich produktów.
Możemy przygotować prace, które doprowadzą do podpisania umów. Pierwszym krokiem powinno być zbadanie rynku.

Informacje prasowe z Dubaju

Wydaje się, że biznes kosmetyczny nie interesuje się tym, czy rynki wahają się w górę czy w dół. Dla klientek liczy się, by paznokcie nadal były odpowiednio przygotowane a oczy odpowiednio podkreślone.

Wychodząc naprzeciw tym stałym potrzebom konsumentów, powstają nowe firmy, a inne specjalizują się w swoich usługach.

„Sektor ten był zdominowany przez dużych operatorów handlu detalicznego opartego na sklepach tradycyjnych, który nawet teraz ma znaczący udział w ogólnej sprzedaży”, powiedział Andreea Danila, założyciel Millennial Capital. „W ciągu ostatnich 5 lat, gdy rynek detaliczny stał się bardziej konkurencyjny, międzynarodowe marki zaczęły szukać grup, które mogą zapewnić pełniejsze podejście do wejścia na rynek poprzez inne kanały dystrybucji”.

Rynek produktów do pielęgnacji skóry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Zatoce jest już bardzo zatłoczony przeróżnymi markami. Wprowadzenie nowego produktu wymaga teraz dużo więcej czasu i środków, dlatego bardzo cieszy, że możemy znaleźć polskie kosmetyki w Dubaju.

„Rynek kosmetyki i pielęgnacja osobistej są bardzo przepełnione w kategorii premium i masowej” – powiedział Danila. „Zidentyfikowaliśmy jednak znaczącą lukę rynkową w kategorii„ masstige ”, w której produkty sprzedawane są po średniej cenie detalicznej między Dh100 a Dh250. Obecnie ta kategoria nie istnieje w regionie, z kilkoma międzynarodowymi graczami, takimi jak Kiko Milano, Urban Decay, NARS,”

Informacje za Gulfnews

Sądzimy, że będziemy w stanie znaleźć miejsce na polskie kosmetyki w Dubaju.

 

Wyślij formularz

Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe