Targi w Dubaju – Szansą dla firm?

 

Każde targi to doskonały sposób, aby zaprezentować swoją firmę, świadczone usługi lub oferowane produkty szerokiemu gronu. Myślisz o międzynarodowej współpracy? Nie może cię zabraknąć na targach odbywających się w Dubaju.

 

Zjednoczone Emiraty Arabskie polskim przedsiębiorcom mogą wydawać się bardzo odległe. W poszukiwaniu nowych rynków zbytu warto jednak zainteresować się rynkami arabskimi, a to dlatego, że rozwijają się one bardzo dynamicznie. Zjednoczone Emiraty Arabskie są największym partnerem handlowym na obszarze obejmującym Afrykę północną, Bliski i Środkowy Wschód oraz południową Azję. Jeżeli myślisz więc o tym, aby zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców i potencjalnych kontrahentów z właśnie z Dalekiego Wschodu, to warto, abyś przemyślał obecność swojej firmy na targach odbywających się w Dubaju.

 

Targi, które przyciągają miliony

 

Jeżeli zastanawiasz się, czy przybliżenie wystawcom i odwiedzającym swojej działalności na targach w Dubaju to dobre rozwiązanie, to musisz wiedzieć, że biorą w nich udział miliony osób.

Poza możliwością nawiązania kontaktów handlowych, wystawcy mogą spotkać się m.in. z delegacjami urzędników z różnych krajów. Takie rozwiązanie gwarantuje wymianę informacji dotyczącą formalnych aspektów rozpoczęcia prowadzenia działalności w danym kraju. To jednak nie wszystko, bo zapomnieć nie można również o różnych spotkaniach odbywających się podczas targów. W efekcie ich rozmach jest ogromny – firma może zdobyć zarówno nowe kontakty handlowe, jak i otrzymać pierwsze zlecenia.

 

 

Polskie firmy już wiedzą, jakie korzyści płyną z udziału w targach

 

Czy polscy przedsiębiorcy decydują się na udział w targach odbywających się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Okazuje się, że tak – tylko na targach Gulfood 2016, które odbyły się w Dubaju w 2016 r. wzięło udział 38 polskich wystawców. Była to jedna z największych imprez targowo-wystawienniczych z  branży żywności i napojów na świecie oraz największa w regionie Zatoki Arabskiej i Afryki Wschodniej.

 

Wspomniane wyżej targi to nie jedyne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców z różnych krajów. Wspomnieć wystarczy m.in. o targach z branży turystycznej ATM Trade (Arabian Travel Market) odbywających się w Dubaju, których tradycja sięga 1995 r.  Na targach w kwietniu 2016r. były obecne również polskie firmy, m.in.: Hotel Arlamów, Hotel Bristol, Polish Health Centers, Rehamed-Center i inne.

 

Na największej imprezie poświęconej produktom kosmetycznym  na Bliskim Wschodzie - BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2016 – wzięło udział ponad 1500 wystawców z 60 krajów. Na targach wystawiły się takie polskie firmy jak: Herla Laboratory, Sampure Minerals, INTER-VION S.A , Dermaglin, KOI COSMETICS, Annabelle Minerals, OiLOVE, Flexi Plexi,  Constance Carolle. AA Comestics, AVA Laboratorium, Bielenda Kosmetyki Naturalne, Biogened S.A, Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories i inne.

 

W targach Arab Health w 2015r., jednych z największych imprez targowych z branży medycznej na świecie, wzięło udział ponad 30 polskich wystawców, m.in.: KENDROMED, Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS (G.C.Z.M. ZARYS), Pharma Complex Solutions Sp. z o.o., SUMI, Biomag i inne. W tych samych targach Arab Health w 2016r. udział wzięły takie firmy jak: Alvo Medical, Balton Sp. z o.o., Echo-Son S.A., Famed Żywiec Sp. z o.o., ChM Sp. z o.o., Eldan, Emtel, Sumi Sp. J., Aspel S.A., Astar, BHH Mikromed Sp. z o.o., BioMaxima S.A., Emed Sp. z o.o. Sp. k., Fabryka Narzędzi Medycznych CHIRMED Marcin Dyner, Famed Łódź S.A., HTL-Strefa S.A., Infimed Sp. z o.o., Kendromed Sp. z o.o., Lasotronix, M4Medical Sp. z o.o., Meden-Inmed, Medgal Sp. z o.o., Medi-Sept Sp. z o.o., Metalowiec Sp. z o.o., Mustaf, PZ Cormay S.A. (Źródło: uae.trade.gov.pl)

 

Bardzo dużą popularnością cieszą się jedne z największych targów budowlanych w regionie RWPZ (GCC) The Big 5 w Dubaju. W 2015r. w targach wzięły udział m.in. takie polskie firmy jak: Bautech, Expoforum, Olandia, INSTAR SP.J. Marek Czamara, Józef Hajdyla, Jan Pytel, InterCargoSped, KAN-therm, Kubala, OREX, Techmatik SA., ENSOL Sp. z o.o., Olan.

 

Dużą popularnością cieszą się również targi technologiczne GITEX. To jedne z najważniejszych targów, jeżeli chodzi właśnie o technologię. W 2017 r. udział w tych targach weźmie ponad 4 000 wystawców z różnych krajów, którzy zaprezentują nowoczesne rozwiązania. Powinieneś wiedzieć, że w 2015 r. niemal 90% wystawców zgodnie stwierdziło, że zyski płynące z udziału w takich targach przewyższają koszty związane z zaprezentowaniem się na nich.

 

Zainteresowany? Zdaj się na specjalistów

 

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w targach odbywających się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Chciałbyś pokazać się szerokiemu gronu klientów i potencjalnych kontrahentów? Nie wiesz, jak zacząć? W takiej sytuacji najlepiej zrobisz, jeżeli zdecydujesz się na profesjonalną pomoc.

Nasza firma ma doświadczenie w pomocy przedsiębiorcom z Polski, którzy chcą się zaprezentować na jednych z najważniejszych targów na świecie. Naszym klientom oferujemy polskojęzyczną opiekę na miejscu, świadczymy również pomoc w organizacji wyjazdu na targi. Nasza oferta obejmuje nie tylko pomoc prawną czy badanie rynku, lecz także wsparcie tłumacza podczas spotkań biznesowych czy poszukiwanie kontrahentów. Z nami nie tylko pokażesz się szerokiej publiczności, lecz także nawiążesz owocną współpracę, dzięki której twoja firma będzie się dynamicznie rozwijać.

 

Zapaszamy: www.BiznesDubaj.pl ; info@BiznesDubaj.pl

 Zaznacz usługi, które Cię interesują i wyślij zapytanie

Rejstracja spółki
Usługi biurowe, obsługa spółek
Targi, konferencje, podróże biznesowe
Badanie rynku, prezentacje produktów
Polski pawilon handlowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty*
Wyślij

Bądź na bieżąco,
zapisz się na newsletter

Zapisz się
Telephone


tel. +48 22 243 43 00
E-Mail Us.


info@biznesdubaj.pl

Tumblr
Facebook
Youtube
Adress


info@biznesdubaj.pl