18 października 2016r. miała miejsce I edycja konferencji „Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości” poświęcona możliwościom eksportowym dla polskich firm w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, w tym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Gośćmi specjalnymi konferencji byli przedstawiciele Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w tym Konsul Ahmed Abdalla Burhaima, przedstawiciele linii lotniczych Emirates, Krajowej Izby Gospodarczej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ambasady Państwa Kataru, Ambasady Iranu w Polsce.

 

Głównymi tematami poruszanymi przez uczestników konferencji były praktyczne aspekty prowadzenia biznesu w krajach Zatoki Perskiej. Począwszy od możliwych form prawnych, poprzez możliwości sprzedaży, pozyskiwania klientów a skończywszy na wsparciu inwestycji funduszami UE czy możliwościami podatkowymi, jakie dają Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 

Przedstawiciele instytucji rządowych zapewniali o wparciu wszelkich działań i pomoc w legalizacji dokumentów. Strony reprezentujące prywatne podmioty gwarantowali pomoc w transporcie towaru, wsparcia prawnego, pomocy logistycznej w krajach Zatoki Perskiej.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wykłady Pani Julii Mann z firmy Amadlaw Managment Consultancy z Dubaju, która zajmuje się zakładaniem i promocją firm w ZEA. Prezentacja wypełniona była licznymi pytaniami, która przerodziła się w panel dyskusyjny w ramach pytań zadawanych przez uczestników. Goście konferencji mieli okazję umówić się na bezpłatne konsultacje z przedstawicielami firmy Amadlaw w Dubaju, następnego dnia po konferencji.

 

Organizatorem konferencji była firma BiznesDubaj.pl, która zaprasza na drugą część konferencji, planowaną na marzec 2017. Tym razem w Dubaju. 4-dniowy wyjazd, który ma pokazać praktyczną stronę prowadzenia działalności. W tym spotkania z lokalnymi urzędami, przedstawicielami izb gospodarczych, banków i innych instytucji. Więcej na: II edycja

 


 

 

 


 

 Zaznacz usługi, które Cię interesują i wyślij zapytanie

Rejstracja spółki
Usługi biurowe, obsługa spółek
Targi, konferencje, podróże biznesowe
Badanie rynku, prezentacje produktów
Polski pawilon handlowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty*
Wyślij

Bądź na bieżąco,
zapisz się na newsletter

Zapisz się
Telephone


tel. +48 22 243 43 00
E-Mail Us.


info@biznesdubaj.pl

Tumblr
Facebook
Youtube
Adress


info@biznesdubaj.pl